Mreža savjeta ucenika Republike Srpske – mRESURS


Banjalučka regija

• Centar „Zaštiti me“ Banjaluka

• Centar za obrazovanje i vaspitanje i rehabilitaciju slušanja i govora Banjaluka

• Ekonomska škola Banjaluka

• Elektrotehnička škola „Nikola Tesla“ Banjaluka

• Gimnazija Banja Luka

• Gimnazija Gradiška

• Gimnazija Mrkonjić Grad

• Građevinska škola Banjaluka

• KŠC, Opšta gimnazija ,,Ivan Merc

• Mašinska škola Mrkonjić Grad

• Medicinska škola Banjaluka

• Muzička škola „Vlado Milošević“ Banjaluka

• Poljoprivredna škola Banjaluka

• Srednja stručna i tehnička škola Gradiška

• Srednja škola „Jovan Dučić“, Kneževo

• Srednja škola Čelinac

• Srednjoškolski centar \

• Srednjoškolski centar ,,Gaudeamus\\

• Srednjoškolski centar ,,Ljubiša Mladenović\

• Srednjoškolski centar „Lazar Đukić“ Ribnik

• Srednjoškolski centar „Nikola Tesla“ Kotor Varoš

• Srednjoškolski centar „Petar Kočić“ Šipovo

• Tehnička škola Banjaluka

• Tehnička škola Gradiška

• Tehnološka škola Banjaluka

• Ugostiteljsko-trgovinsko-turistička Banjaluka

• Škola učenika u privredi Banjaluka

• Školski centar „Petar Kočić“, Srbac



Prijedorska regija

• Cenar,,Sunce" Prijedor

• Elektrotehnička škola Prijedor

• Gimnazija ,,Petar Kočić Novi Grad

• Gimnazija „Sveti Sava“ Prijedor

• Mašinska škola Prijedor

• Muzička škola,,Savo Balaban\

• Poljoprivredno-prehrambena škola Prijedor

• Srednja škola „Đuro Radmanović“ Novi Grad

• Srednjoškolski centar ,,Prijedor"

• Srednjoškolski centar „Nikola Tesla“ Kozarska Dubica

• Srednjoškolski centar Kostajnica

• Ugostiteljsko- ekonomska škola Prijedor



Dobojska regija

• Centar srednjih škola,, Ivo Andrić

• Gimnazija „Jovan Dučić“ Doboj

• Gimnazija Prnjavor

• JU Ekonomska škola Doboj

• Medicinska škola Doboj

• Saobraćajna i elektro škola Doboj

• Srednja mješovita škola „Jovan Dučić“ Teslić

• Srednja škola „Nikola Tesla“ Brod

• Srednja škola „Nikola Tesla“ Teslić

• Srednja škola „Nikola Tesla“ Šamac

• Srednjoškolski centar „Jovan Cvijić“ Modriča

• Srednjoškolski centar „Nikola Tesla“ Vukosavlje

• Srednjoškolski centar,, Petrovo\

• Stručna škola za radnička zanimanja Derventa

• SŠC ,,Mihajlo Pupin

• Tehnička škola Doboj

• Ugostiteljska i trgovinska škola Doboj

• Zavod za slijepe i slabovidne „Budućnost“ Derventa



Bijeljinska regija

• Ekonomska škola Bijeljina

• Gimnazija „Filip Višnjić“ Bijeljina

• Muzička škola „Stefan Stojanović Mokranjac“ Bijeljina

• Poljoprivredna i medicinska škola Bijeljina

• rednjioškolski centar „Petar Kočić“ Zvornik

• Srednja stručna škola Janja

• Srednja škola „Mihailo Petrović Alas“ Ugljevik

• Srednja škola „Petar Petrović Njegoš“ Šekovići

• Srednjoškolski centar „Milići“

• Srednjoškolski centar „Milorad Vlačić“ Vlasenica

• Srednjoškolski centar „Vuk Karadžić“ Lopare

• Srednjoškolski centar Bratunac

• Srednjoškolski centar Srebrenica

• Tehnička škola „Mihajlo Pupin“ Bijeljina

• Tehnički školski centar Zvornik



Trebinjska regija

• Centar srednjih škola Trebinje

• Gimnazija „Jovan Dučić“ Trebinje

• Srednja škola 28.juni, Istočno Sarajevo

• Srednja škola „Ivo Andrić“ Višegrad

• Srednja škola „Svetozar Ćorović“ Ljubinje

• Srednja škola Rogatica

• Srednja škola Sokolac

• Srednjoškolski centar Pale

• Srednjoškolski centar „Aleksa Šantić“ Nevesinje

• Srednjoškolski centar „Golub Kureš“ Bileća

• Srednjoškolski centar „Pero Slijepčević“ Gacko

• Srednjoškolski centar „Petar Petrović Njegoš“ Čajniče

• Srednjoškolski centar Foča

• Srednjoškolski centar Rudo

• Srednjoškolski centar,,Istočna Ilidža

• Srpska Pravoslavna Bogoslovija Svetog Petra Dobrobosanskog

• Tehnička škola Trebinje













Copyright © by OKC 2007